Το RetroComputers.gr στο συνέδριο AthensCon 2019 (14 Νοε 2019)

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι η ομάδα του RetroComputers.gr θα λάβει μέρος στο συνέδριο AthensCon 2019 που θα πραγματοποιηθεί στις 30 Νοεμβρίου και 01 Δεκεμβρίου 2019 στο κλειστό γήπεδο Tae Kwon Do (Παλαιού Φαλήρου) και το ωράριο λειτουργίας του συνεδρίου θα είναι από τις 10:30 το πρωί μέχρι τις 22:00 το βράδυ.

Topic-icon Ανταλλάσεται PS2 slim σε καινούργια κατάσταση με GAMECUBE σε άριστη κατάσταση

• GTSS
  • Το Άβαταρ του/της GTSS Συντάκτης θέματος
  • Retro User
  • Retro User
Περισσότερα
25/08/2016 20:26 - 25/08/2016 20:30 #36933 από GTSS
Συνημμένο αρχείο:

Ανταλλάσεται με GAMECUBE το παραπάνω PS2 Slim, το τελευταίο μοντέλο που κυκλοφόρησε, αγορασμένο απο εμένα απο Πλαίσιο. Το έχω τσιπάρει ο ίδιος και έχει χρησιμοποιηθεί πραγματικά ελάχιστα γιατί στη συνέχεια πήρα FAT PS2 για να βάλω σκληρό δίσκο κλπ.

Είναι με το κουτί του σε πραγματικά άριστη κατάσταση και περιλαμβάνει την κονσόλα, το χειριστήριο και το καλώδιο σύνδεσης μαζί με τα βιβλιαράκια του.

Ανταλλάσεται με Nintendo Gamecube που πρέπει απαραίτητα να είναι σε πολύ καλή κατάσταση, με κουτι και κατα προτίμιση όχι τσιπαρισμένο (αν και δε θα με χάλαγε αν ήταν). Θα πρέπει απαραίτητα να είναι το μοντέλο που έχει digital out για σύνδεση με τηλεόραση.

Αν κάποιος διαθέτει ένα τέτοιο Gamecube ακομα και αν δεν θέλει να το ανταλλάξει με την PS2 αλλά επιθυμεί να την πουλήσει, ας επικοινωνίσει μαζί μου.
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
  • GTSS
  • Το Άβαταρ του/της GTSS Συντάκτης θέματος
  • Retro User
  • Retro User
Περισσότερα
12/09/2016 20:40 #37125 από GTSS
Παρακαλώ να κλείσει...
Το θέμα είναι κλειδωμένο.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.104 δευτερόλεπτα