Το RetroComputers.gr στο συνέδριο AthensCon 2019 (14 Νοε 2019)

Με χαρά σας ανακοινώνουμε ότι η ομάδα του RetroComputers.gr θα λάβει μέρος στο συνέδριο AthensCon 2019 που θα πραγματοποιηθεί στις 30 Νοεμβρίου και 01 Δεκεμβρίου 2019 στο κλειστό γήπεδο Tae Kwon Do (Παλαιού Φαλήρου) και το ωράριο λειτουργίας του συνεδρίου θα είναι από τις 10:30 το πρωί μέχρι τις 22:00 το βράδυ.

Topic-icon [ΖΗΤΗΣΗ] Sinclair QL greek manual και plastic feets.

• chriskgnr
  • Το Άβαταρ του/της chriskgnr Συντάκτης θέματος
  • Retro Elite
  • Retro Elite
  • Well, i got one chance left in a nine live cat.
Περισσότερα
05/02/2013 07:10 - 05/02/2013 07:18 #6789 από chriskgnr
Απαντήθηκε από chriskgnr στο θέμα [ΖΗΤΗΣΗ] Sinclair QL greek manual και plastic feets.

Akis έγραψε: Τελικά η κοινότητα QL με εκπλήσσει όλο και περισσότερο, λαμβανω μήνυμα σήμερα απο τον Rich ότι έπεσε σύρμα στα φόρουμ και ψάχνουν να μου βρουν ποδαρακια, μετα μια ώρα άλλο μήνυμα απο τον Mr. George ο οποίος έχει τα τελευταία πέντε ποδαρακια απο το batch που είχαν βρει και μου ζητάει διεύθυνση για να μου τα στείλει, ούτε λεφτά δεν ήθελε ο ανθρωπος του έστειλα με το ζόρι 10€ για τα ταχυδρομικά, και όλως ανέλπιστα 3 ποδαρακια έρχονται Ελλάδα.

και θα σε εκπλήσσει ολο και περισσοτερο και οχι μονο η κοινοτητα του QL! :) τα μελη της, ειναι ο ορισμος της κοινοτητας και οτι αυτη εμπεριέχει. Γενικοτερα οπως και η μεγαλη πλειοψηφια τετοιων κοινοτητων στο εξωτερικο, ειναι σε "αλλα επιπεδα" που λενε. :cheer:

21st century breakdown...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

• chriskgnr
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
05/02/2013 07:13 #6790 από chriskgnr
Απαντήθηκε από chriskgnr στο θέμα [ΖΗΤΗΣΗ] Sinclair QL greek manual και plastic feets.

glaros έγραψε: Η πλευρά της εσοχής είναι τετράγωνη ?
Φτιάξε στο λαό ένα μηχανολογικό σχέδιο :P ... με απόλα,το αξονομετρικό είναι σπαστικό :pinch: ... πάχος τοιχώματος ?
Διάμετρο/βάθος του pin ? :whistle:

[/color]

Οι πληροφοριες που θελεις, ανταλλασονται με μια τουρτα QL, σε φυσικο μεγεθος! Τι λες Νεκταριε, ειναι μια τιμια ανταλλαγη! :lol: :lol: :lol:

• chriskgnr
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
05/02/2013 07:14 #6791 από chriskgnr

cybervet έγραψε: Και την γωνια μην ξεχνατε........στα ποδαρακια....
Θελει κανεις τα Ελληνικα προγραμματα της ECS?

εγω τα θελω! καποια στιγμη θα τον ελληνοποιησω τον QL! :cheer:

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.325 δευτερόλεπτα