Topic-icon Απόψεις ρετροκοινότητας Νο3

• glaros
  • Το Άβαταρ του/της glaros
  • Team RC
  • Team RC
  • Play it Loud
Περισσότερα
04/11/2014 19:53 #24182 από glaros
Απαντήθηκε από glaros στο θέμα Απόψεις ρετροκοινότητας Νο3
Δε έχω πρόβλημα με τα ορθογραφικά...είμαι πόλη χειρότερος.
Η διπροσωπία με εξοργίζει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

• nkary
  • Το Άβαταρ του/της nkary Συντάκτης θέματος
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
04/11/2014 20:22 #24184 από nkary
Απαντήθηκε από nkary στο θέμα Απόψεις ρετροκοινότητας Νο3
Εντάξει ρε φίλε άλλο να τα γράφουμε πχ σε ένα φόρουμ μεταξύ μας και άλλο να βγάζεις ένα δελτίο τύπου που αντιπροσωπεύει
10 άτομα και μια έκθεση με το έτσι θέλω επειδή νομίζεις ότι είσαι ο Θεός ;)
Άμα θέλει αυτός να γίνει ρεζίλι πανελλαδικός ας το κάνει μόνο του, όπως ακριβώς συμβαίνει τώρα ;)

• akmakas
  • Το Άβαταρ του/της akmakas
  • Retro Fan
  • Retro Fan
Περισσότερα
04/11/2014 21:07 - 04/11/2014 21:21 #24185 από akmakas
Απαντήθηκε από akmakas στο θέμα Απόψεις ρετροκοινότητας Νο3
Πραγματικά είσαι πολύ μεγάλος μπουμπούνας..Δεν κάθεσαι στα αυγά σου με τίποτα..Γιατί δεν λες στα παιδιά πόσες φορές μάλωσες μαζί τους στο club που είστε εκεί?πόσες φορές έφυγες και αν δεν κάνω λάθος δεν είσαι μέλος εκεί πλέον.Τρώγεσαι με τα ρούχα σου ρε μπούρδα αυτό ξέρω εγώ...Κοίτα να δεις μαζέψου και γίνε άνθρωπος και πάψε να τρέχεις στα φουστάνια άλλων sites και να κλαψουρίζεις όπως κάνεις εδώ και 3 χρόνια..Αν είσαι άντρας να με πάρεις τηλέφωνο να τα πούμε από κοντά να λύσουμε όλες μας τις διαφορές μπας και βρούμε άκρη.

Ανοίγεις πάλι thread εδώ μέσα για να πεις τι?Για να με κρίνεις για τα ορθογραφικά μου λάθη?
Ανοίγεις πάλι thread εδώ μέσα για να πεις τι?Για να με κρίνεις για το PC Master?

Εσύ δεν τρώγεσαι με τίποτα..Καλά στην ψυχή σου μέσα υπάρχει τίποτα καλό η μόνο μίσος και κακία..?
Σκάναρες ένα τεράστιο αριθμό τευχών και έκανες μια πολύ μεγάλη εργασία για την οποία εγώ σε συγχάρηκα στο iamretro πριν μερικούς μήνες παρόλο που μου επιτίθεσαι συνεχώς.Αντί να χαρείτε την ολοκλήρωση των τευχών σας και να το γιορτάσετε έρχεστε εδώ πάλι να τα βάλεις μαζί μου μα καλά τι ακριβώς θέλεις?

Δηλαδή σε 10 χρόνια πάλι θα είμαστε εδώ να λέμε τα ίδια ήμαρτον!!

Ξαναλέω αφού είσαι τόσο μάγκας όπως είσαι εδώ μέσα και αντράκι αν θέλεις υπάρχουν και οι καφετέριες να τα πούμε κι από κοντά αλλά εσύ δεν μας γουστάρεις ξέρω.

• nkary
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
04/11/2014 21:33 - 04/11/2014 21:38 #24186 από nkary
χαχαχα γεια σου ρε akmakaka. Εσύ δεν είσαι που δεν θα ξανά ασχολιόσουν?
Πάλι για άσχετα πράματα γράφεις ε? Για τον lomos θα πεις τι ψέματα του είπες του ανθρώπου?
Πάλι το πουλάκι τσίου ε?
Λοιπόν akmakaka άκου να δεις αγοράκι μου. Καθαρός ουρανός αστροπελέκια σαν και σένα δεν φοβάται. Εγώ αποχώρησα από το κλαμπ επειδή είχα άλλο τρόπο σκέψης με κάποια από τα παιδιά. Αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι μαλωμένος με τα παιδιά. Έχω πάει αρκετές φορές από τότε. Και στην κοπή πίτας και με τον τούρικαν και πολύ πρόσφατα. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα παιδιά και αν τόσο σε ζορίζει ρώτα τους. Εσύ αλήθεια πότε πάτησες στο κλαμπ? Πότε έγραψες κάτι για το κλαμπ στο βλόκ σου?
Λοιπόν καημένε μην πετάς βλακείες επειδή δεν ξέρεις τι άλλο να πεις. Ξέρουμε όλοι τι σόι άνθρωπος είσαι.
Όσο για τα φουστάνια άλλων ρε καημένε έχω ανοίξει και θέμα στο iamretro, αλλά επειδή ξέρω ότι σου προκαλεί αλεργία η λέξη iamretro το άνοιξα και εδώ. Έλα και εκεί άμα γουστάρεις. Αμπανάριστος είσαι ;)

Εσύ δεν τρώγεσαι με τίποτα..Καλά στην ψυχή σου μέσα υπάρχει τίποτα καλό η μόνο μίσος και κακία..?

Είχα καλό δάσκαλο εσένα akmakako. Όσο εσύ ρίχνεις δηλητήριο σε άλλους από το βλόκ σου για μένα και το iamretro, τόσο και εγώ θα σε κάνω ρεντίκολο όσο μπορώ.

Αντί να χαρείτε την ολοκλήρωση των τευχών σας και να το γιορτάσετε έρχεστε εδώ πάλι να τα βάλεις μαζί μου μα καλά τι ακριβώς θέλεις?

Τρελίτσα έτσι? Άντε ξανά διάβασε το αρχικό ποστ αν ξέρεις Ελληνικά και απάντα για το ψητό και όχι για akmakies

Σκανάρεις τεύχη και έκανες μια πολύ μεγάλη εργασία την οποία σε συγχάρηκα πριν μερικούς μήνες παρόλο που μου επιτίθεσαι συνεχώς.

Ακριβώς για αυτό που έγραψες τώρα μας είχες συγχαρεί τότε. Για να έχεις να λες akmakako. Ρε σε έχει μάθει όλη η κοινότητα γ αυτό το βλοκ σου κατακλύζεται κάθε μέρα από κόσμο και σκοτώθηκαν όλοι να σε συγχαρούν για την έκθεση σου.
Αλήθεια πότε θα αρχίσεις να βγάζεις φράγκα από τις επιτυχημένες εκθέσεις σου? Αυτό μου είπε ένα πουλάκι. Ότι θα αναλάβει λέει εταιρία να σου στήνει εκθέσεις και εσύ θα οικονομάς, εραστή του ρετρό.
Άντε γύρνα την πλάτη σου στο μέλλον :bow:

Αν είσαι άντρας να με πάρεις τηλέφωνο να τα πούμε από κοντά να λύσουμε όλες μας τις διαφορές μπας και βρούμε άκρη.

Βλέπω κατά την προσφιλή σου τακτική κάνεις edit συνεχώς ε? Δεν πειράζει.
Μάθαμε και για σένα πόσο άντρας είσαι ρε και κανονίζεις face to face που λένε. Όλοι έχουν ιστορίες να λένε για σένα ρε κομάντο

Ξαναλέω αφού είσαι τόσο μάγκας όπως είσαι εδώ μέσα και αντράκι αν θέλεις υπάρχουν και οι καφετέριες να τα πούμε κι από κοντά αλλά εσύ δεν μας γουστάρεις ξέρω.

Γιατί ρε μας δείρεις κιόλας? Άσε σου λέω μάθαμε και για τα δικά σου ραντεβού που έδωσες και δεν πάτησες ποτέ :sonic:

• glaros
  • Το Άβαταρ του/της glaros
  • Team RC
  • Team RC
  • Play it Loud
Περισσότερα
04/11/2014 21:42 #24187 από glaros
Απαντήθηκε από glaros στο θέμα Απόψεις ρετροκοινότητας Νο3
Κρατήστε την ψυχραιμία σας και μην ανοίγεστε σε εκφράσεις που φουντώνουν

• nkary
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
04/11/2014 21:46 #24188 από nkary
Τέτοιοι άνθρωποι μόνο με τέτοιες εκφράσεις καταλαβαίνουν

• akmakas
  • Retro Fan
  • Retro Fan
Περισσότερα
04/11/2014 21:48 #24189 από akmakas
Αυτός ο άλλος τρόπος σκέψης που έχεις με προβληματίζει.Στην έκθεση του 12 που ήσουν?Απών ξέρω είχες και τότε πρόβλημα με τα ορθογραφικά μου λάθη.Στην έκθεση retrobit που ήσουν?ήρθες μια βόλτα στα πεταχτά..Κάνω λάθος?

Δεν έχω να λογοδοτήσω για πράγματα που θα έκανε ο κάθε ένας.Πρώτα από όλα το Club έγινε από την δική μου βοήθεια.Ο Χάρης ήταν δικός μου φίλος και σας τον έφερα σε επαφή για το αυτονόητο.Το ότι δεν πατάω το ξέρουν όλοι ότι η αιτία κυρίως είσαι εσύ και να ξέρεις ότι όλα τα παιδιά πλην των admin του iamretro με θέλουν στο club τώρα γιατί ξαφνικά το iamretro δεν μας γουστάρει ενώ όλα τα άλλα παιδιά με θέλουν στο club δεν το γνωρίζω...η μήπως και αυτό είναι ψέματα.Αλλά τώρα που μου το λες την τετάρτη θα έρθω και μάλλον θα αποφασίσω να γραφτώ κιόλας..Θα σε περιμένω εκεί να λύσουμε τις διαφορές μας αν είναι να πάψεις να φέρεσαι σαν πεντάχρονος...

Τέλος το site μου έχασε μέλη από κακό spamming...Κάτι για το οποίο δεν έχω ασχοληθεί..Το τι κακίες λένε μερικοί και το τι ψέμα λένε για να επηρεάσουν είναι άλλο πράμα..

Λυπάμαι για την κατάντια μας...

• nkary
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
04/11/2014 22:10 - 04/11/2014 22:11 #24191 από nkary
Επιμένεις να μιλάς για άσχετα πράματα, εκτός από αυτό που ρωτάω, οπότε και θα παίρνεις την απάντηση σου

Αυτός ο άλλος τρόπος σκέψης που έχεις με προβληματίζει.Στην έκθεση του 12 που ήσουν?Απών ξέρω είχες και τότε πρόβλημα με τα ορθογραφικά μου λάθη.Στην έκθεση retrobit που ήσουν?ήρθες μια βόλτα στα πεταχτά..Κάνω λάθος?

Επειδή είσαι ψεύτης και συκοφάντης ορίστε που είμουν στην έκθεση το 2012
www.iamretro.gr/forum/viewtopic.php?f=19&t=162
και
www.iamretro.gr/forum/viewtopic.php?f=19&t=166
Και μάλιστα σου είχα δώσει και το χέρι μου για να σου ευχηθώ για τη νέα σου κόρη τότε. Μάρτυρες οι φώτο, ο γιατρός και ο Αλέξανδρος. Εσύ ήρθες για 30 λεπτά, έστησες τα δικά σου και έφυγες. Ουσιαστικά εγώ ο γιατρός και ο Αλέξανδρος κάναμε όλο το χαμαλίκι για την πάρτη σου akmakaka. Εσύ φυσικά έπρεπε να φύγεις γιατί είχε γεννήσει η γυναίκα σου και είναι σεβαστό αυτό αλλά εσύ είχες φαγωθεί να γίνει η έκθεση το 2012 και όχι μέσα στο 2013 όπως σου λέγαμε κάποιοι για να έχεις να κοντράρεις τις εκθέσεις του retrocomputers.
Όσο για την retrobit έδωσα μια tft οθόνη και έναν C128D και πήγα και έκατσα και μια μέρα εκεί ολόκληρη και ας δεν ήμουν επίσημο μέλος του κλαμπ. Εσύ τι έκανες για την retrobit. 00000000000000000000 κουλούρια. Ούτε στο βλοκ σου δεν την διαφήμισες από τη ζήλια σου.

Δεν έχω να λογοδοτήσω για πράγματα που θα έκανε ο κάθε ένας.Πρώτα από όλα το Club έγινε από την δική μου βοήθεια.Ο Χάρης ήταν δικός μου φίλος και σας τον έφερα σε επαφή για το αυτονόητο.Το ότι δεν πατάω το ξέρουν όλοι ότι η αιτία κυρίως είσαι εσύ και να ξέρεις ότι όλα τα παιδιά πλην των admin του iamretro με θέλουν στο club τώρα γιατί ξαφνικά το iamretro δεν μας γουστάρει ενώ όλα τα άλλα παιδιά με θέλουν στο club δεν το γνωρίζω...η μήπως και αυτό είναι ψέματα

Καλά ή είσαι πολύ κακός ψεύτης ή από τα νεύρα σου δεν ξέρεις ποια τι γράφεις. Όλα τα παραπάνω είναι akmakies ενός akmakaka. Θα σου απαντήσουν τα παιδιά για τα παραπάνω. Α και που είσαι ξέχασες να γράψεις το αγαπημένο σου, ότι αν δεν ήσουν εσύ δεν θα γνωριζόμασταν οι υπόλοιποι, ότι χάρη σε εσένα γίναμε παρέα και άλλα τέτοια χαζά. Γιου αρ δε μαν ρε. Θα σε ανάβουμε κερί στο μπόι σου τρισμέγιστε akmakaka

Τέλος το site μου έχασε μέλη από κακό spamming...Κάτι για το οποίο δεν έχω ασχοληθεί..Το τι κακίες λένε μερικοί και το τι ψέμα λένε για να επηρεάσουν είναι άλλο πράμα..

Αν έχεις στοιχεία να μας τα δείξεις αλλιώς είσαι και πάλι ψεύτης και συκοφάντης. ΟΛΟΙ ξέρουμε γιατί στο βλοκ σου έμεινες εσύ και 2-3 ακόμη έμποροι.

Λυπάμαι για την κατάντια μας...

Εγώ λυπάμαι που είχα την ατυχία να σε γνωρίσω

• akmakas
  • Retro Fan
  • Retro Fan
Περισσότερα
04/11/2014 22:28 #24193 από akmakas
Στην έκθεση του 12 παρόλα που είχαμε γεννητούρια ήμουν εκεί σχεδόν κάθε μέρα..Εφαγα συνολικά πάνω από 30 ώρες να γράφω κείμενα και να σχεδιάζω αφίσες..Αντίθετα εσυ ναι ήρθες στο ξεκίνημα και μετά έφυγες στο χωριό σου και δεν πάτησες το πόδι σου εκεί.Εσύ έφερες δυο τρία μηχανήματα και εγώ περίπου 10.Για την έκθεση του retroclub για πες μας που ήσουν..Μάλωσες με τον διαφορετικό τρόπο σκέψης σου και δεν ήθελες να συμμετέχεις?

Το ότι δεν πήγα στην retrobit ε πάλι νομίζω πως κόβει το μυαλό σου λίγο βάλε το μυαλό σου να δουλέψει.

Μην στεναχωριέσαι αν θέλω να αποδείξω πράγματα μπορώ...Αλλά δεν θέλω να αποδείξω τίποτα πλην του χόμπυ μου στο να κάνω αυτό που γουστάρω..Και στην τελική αν είσαι μάγκας κάνε και εσύ μόνος σου έκθεση να έρθω να σε συγχαρώ..

Την Τετάρτη θα σε περιμένω...Θα μιλήσω αύριο με τον Αλέξη να τελειώσει αυτή η καραμέλα...

• nkary
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
04/11/2014 22:38 - 04/11/2014 22:58 #24194 από nkary
Πάλι τα ίδια ε? Δεν πειράζει εδώ είμαι να σου λύνω όλες τι απορίες σου. Αλλά και εσύ πες μου τη αλήθεια συνέβει με τον Lomos και το έπαιξε κινεζος το παιδί. Πάμε πάλι

Στην έκθεση του 12 παρόλα που είχαμε γεννητούρια ήμουν εκεί σχεδόν κάθε μέρα..Εφαγα συνολικά πάνω από 30 ώρες να γράφω κείμενα και να σχεδιάζω αφίσες..Αντίθετα εσυ ναι ήρθες στο ξεκίνημα και μετά έφυγες στο χωριό σου και δεν πάτησες το πόδι σου εκεί.Εσύ έφερες δυο τρία μηχανήματα και εγώ περίπου 10.Για την έκθεση του retroclub για πες μας που ήσουν..Μάλωσες με τον διαφορετικό τρόπο σκέψης σου και δεν ήθελες να συμμετέχεις?

Αν θυμάσαι καλά η αρχική ημερομηνία της έκθεσης ήταν διαφορετική. Ποιο μπροστά. Αλλά μετά την άλλαξες. Εγώ είχα κανονίσει να πάω στο χωριό της γυναίκας για διακοπές την ημερομηνία που την πήγες. Κατάλαβες γιατί δεν ήμουν όλες τις μέρες akmakaka? Όσο για τα μηχανήματα ένα έφερα μόνο αλλά δεν περίμενα να το θυμάσαι. Καλά καλά εσύ δεν είχες μάθει τα ονόματα μας μέχρι την έκθεση. Εμένα με είχες πει Γιώργο, Γιάννη, Κώστα και άλλα στους καφέδες, δείγμα του πόσο πολύ υπολογίζεις τους ανθρώπους που σε βοηθούν.
Για την retrobit σου απάντησα παραπάνω, αν εσύ είσαι ανίκανος να διαβάσεις και να καταλάβεις Ελληνικά να το κοιτάξεις :salut:

Την Τετάρτη θα σε περιμένω...Θα μιλήσω αύριο με τον Αλέξη να τελειώσει αυτή η καραμέλα...

Τώρα φοβήθηκα ρε. Να πας να με περιμένεις :armed:

εδιτ
Έχεις δίκιο. 2 είχα φέρει τον απλό C128 και τον VIC20

• dR_wH0
  • Το Άβαταρ του/της dR_wH0
  • Retro Gamer
  • Retro Gamer
Περισσότερα
04/11/2014 22:50 #24195 από dR_wH0
Απαντήθηκε από dR_wH0 στο θέμα Απόψεις ρετροκοινότητας Νο3
Αλλού για αλλού δεν ξέρω τι να πρωτογράψω μιλάμε.

Όσο αφορά την έκθεση του 12' : Στο στήσιμο ήμουν εγώ, ο nkary και ο Αλέξανδρος. Πολύ αργότερα και για λίγο, ήρθε ο akmakas λόγω των τρεχαμάτων που είχε. Έστησε τον *παγκο* του και την έκανε. Η επιλογή των ημερομηνιών ήταν δικιά του, παρολο που ήξερε οτι θα πέσει πάνω στα οικογενειακά του, αλλά ήθελε να προλάβει την έκθεση του Φώτη - του έλεγε τότε ο Λεωνίδας οτι είναι πολύ νωρίς και δεν υπάρχει σωστός χρόνος προετοιμασίας..αλλά ΔΕΝ...αυτός είχε το άγχος να *φάει* στην στροφή το RC. Φυσικά ο Νίκος μετά δεν μπορούσε να παραστεί παραπάνω γιατί είχε κλεισμένες διακοπές απο ΚΑΙΡΟ.......

Εγώ ήμουν καθημερινά εκεί με τους dat alex, coinhunter και tzoudas. Με εξαίρεση το τελευταίο ΣΚ, τις προηγούμενες ημέρες η προσέλευση του ήταν...υποτυπώδης εως άφαντη - Φαίνεται άλλωστε και απο το φωτογραφικό υλικό.

Τώρα τα άλλα που γράφεις για τον σύλλογο Γιώργο, δεν ξέρω αν πραγματικά τα πιστεύεις. Αν τα πιστεύεις, πρέπει να σε δεί doctor (Και όχι εγώ! :no: :no: )

2 χρόνια τώρα, δεν έκανες ΚΑΜΙΑ αναφορά για τον σύλλογο στην σελίδα σου
2 χρόνια τώρα, δεν έκανες ΚΑΜΙΑ προσπάθεια να νερώσεις το κρασί σου και να φανείς
2 χρόνια τώρα, δεν έκανες ΚΑΜΙΑ αναφορά για ΚΑΜΙΑ δραστηριότητα του συλλόγου (running team, εκθέσεις, δωρεες, παρουσιασεις)

Το μόνο που έκανες, ήταν να πείς στον Αλέξανδρο οτι "μου πήρες όλο τον κόσμο απο το φόρουμ και έκανες το club" και οτι "τις εκθέσεις μου τις έχει αναλάβει εταιρεία και εγω θα βγάζω λεφτά πλέον". Το μόνο που έκανες ήταν να κατηγορήσεις *εμένα* οταν είχε προβλήματα η σελίδα σου οτι : "οι καλοθελητές που κάποτε μας τα έφτιαχναν, τώρα μας τα χαλάνε...". Και φυσικά, δεν πέρασες ΟΥΤΕ και απο την έκθεση μας καμία βόλτα - γιατί ήξερες οτι ΜΟΝΟ ο Αλέξανδρος θα χαρεί που θα σε δεί. Το ωραίο είναι, οτι ΟΛΑ αυτά τα κατάφερες με την συμπεριφορά σου και ΜΟΝΟΣ σου.

Δεν ξέρω τι σου *τάζει* ο Αλέξανδρος, αλλά σε διαβεβαιώνω οτι ΟΥΔΕΙΣ (πέραν του Αλεξ) δεν επιθυμεί εναν χαρακτήρα σαν τον δικό σου εκεί. Όχι έτσι και όχι με αυτήν την στάση.

No Rest For The Wicked!
www.iamretro.gr

• akmakas
  • Retro Fan
  • Retro Fan
Περισσότερα
04/11/2014 22:51 - 04/11/2014 23:08 #24196 από akmakas
Δεν θα σου πω ποιος είναι ο Lomos αλλά είναι σίγουρα antispammer.

Φιλαράκι αυτά που γράφεις δεν είναι σοβαρά πράγματα για έναν στην ηλικία σου..Παιδιαρίζεις και το χειρότερο είναι ότι κάποιο σε πιστεύουν.Τι να σου πω...Ναι την Τετάρτη θα σε περιμένω και αν δεν έρθεις θα βγάλω φωτογραφία μια άδεια καρέκλα και θα την ποστάρω εδώ μέσα.

Μην φοβάσαι δεν θα παίξουμε ξύλο να μιλήσουμε θέλω..Αλλά ξέρω.....δεν μιλάς με ξεχασιάρηδες,ανορθόγραφους και άλλες μπούρδες..

Αντε καλό σου βράδυ..

Doctor...Αν θέλεις να κατηγορήσεις κάποιον μπορείς πολύ εύκολα να γράφεις με τις ώρες..Όλα αυτά που γράφεις είναι καθαρά πολιτική και τίποτα περισσότερο..Και λες και ψέματα.Θα σε περιμένω και εσένα την Τετάρτη αν θες να μου τα πεις από κοντά και όχι να μην σηκώνεις τηλέφωνα κλπ κλπ.Πίσω από τον υπολογιστή λέμε διάφορα αλλά να τα λέμε και μπροστά..Δεν το έκανες ποτέ..

Σχετικά με την έκθεση του 12 Γιατρέ μου έχω και εγώ φωτογραφικό υλικό που ήμουν σχεδόν κάθε μέρα.Ασφαλώς όμως δεν μπορούσα να κάθομαι δεκάωρα..

Τελος για αυτά που λες..
2 χρόνια τώρα, δεν έκανες ΚΑΜΙΑ αναφορά για τον σύλλογο στην σελίδα σου

Δεν είμαι στο σύλλογο γιατί φρόντισαν κάποιοι ξέρετε.Το αν θα αναφέρω αυτό είναι δική μου υπόθεση.

2 χρόνια τώρα, δεν έκανες ΚΑΜΙΑ προσπάθεια να νερώσεις το κρασί σου και να φανείς

Ήρθα αλλά έλειπες εσύ είσαι υπεράνω και δεν θέλεις να μας δει.

2 χρόνια τώρα, δεν έκανες ΚΑΜΙΑ αναφορά για ΚΑΜΙΑ δραστηριότητα του συλλόγου (running team, εκθέσεις, δωρεες, παρουσιασεις)
Έχεις δίκιο γιαυτό λέω να έρθω την Τετάρτη να γραφτώ..Μάλλον τότε θα φύγετε εσείς από εκεί...

Τα παρακάτω που λες είναι μπούρδες φιλαράκο δεν είσαι αντρας...Πρώτα από όλα εγώ περίμενα μέχρι τον Δεκέμβριο να κάνουμε όλοι μαζί έκθεση..Απλά εσείς θέλατε να κάνετε έκθεση σαν retroclub..Δεν παραπονέθηκα δεν υπήρξε κάποιο θέμα.Για τα περαιτέρω λες παπαριές doc

Εσύ που ήσουν ρε μάγκα όταν έκανα εγώ τις εκθέσεις εσύ γιατί δεν έριξες νερό στο κρασί σου αν το θέτεις έτσι?Εγώ ξέρω ένα πράμα...Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια..Θα είμαι και για εσένα την τετάρτη να δούμε τι θα μου πεις από κοντά offline..να είναι και τα παιδιά εκεί όλοι μαζί μια οικογένεια...

• nkary
  • Retro Elite
  • Retro Elite
Περισσότερα
04/11/2014 23:00 - 04/11/2014 23:02 #24197 από nkary
Δεν σε ρώτησα ποιος είναι ο lomos σε ρώτησα γιατί το παιδί το έπαιξε κινέζος όταν του ζήτησα τα user που μας λείπανε. Δεν έχω σκοπό να το παίξω νταής στο παλικάρι και είναι καλεσμένος στο iamretro όποτε θέλει να μάθει πέντε πράματα.
Πραγματικά ρε akmaka (είδες έγραψα σωστά το nickname σου) κάθεσαι να διαβάσεις αυτά που γράφω ή απαντάς ότι σου κατέβει? Έτσι δεν βγάζουμε άκρη εκτός και αν είμαι σε όλα σωστός και δεν ξέρεις τι να απαντήσεις.
Σε ότι αφορά τον σύλλογο πάνε εσύ, μίλα με τα παιδιά εκεί και ΑΝ σε παίρνει να ξαναπάς εγώ θα έρθω την επόμενη που σε βολεύει. Αλλιώς μην το κάνουμε μπάχαλο εκεί μέσα δεν κάνει.
Εγώ μιλάω με όλους akmaka, αλλά ανθρώπους που δεν εκτιμάν ότι κάποτε τους βοήθησα και λένε δεξιά και αριστερά ψέματα για μένα και τη δουλειά που έχω κάνει με κόπο τους έχω γραμμένους.
Καλό σου βράδυ και σε σένα

• dR_wH0
  • Το Άβαταρ του/της dR_wH0
  • Retro Gamer
  • Retro Gamer
Περισσότερα
04/11/2014 23:31 #24200 από dR_wH0
Απαντήθηκε από dR_wH0 στο θέμα Απόψεις ρετροκοινότητας Νο3
Που ακριβώς λέω ψέμματα ; Θα ήθελα να το εξηγήσεις αυτό. Εγω οτι έγραψα, το έγραψα με βάση την προσωπική μου γνώση - δεν είναι λόγια άλλου - αλλά ακόμα και αν είναι, είναι έμπιστου ανθρώπου (dat).

Ορίστε, βρήκα και το thread στο οποίο *κατηγορείς* εμένα στην ουσία, οτι χαλούσα την βάση δεδομένων σου. Άλλωστε το ξέρουν όλοι, οτι ο μόνος καλοθελητής που ασχολιόμουν, ήμουν εγώ : www.retrovisions.gr/inv/topic/10912-%CF%...%B1-backup-07-03-13/

Γιώργο μην το κουράζεις τζάμπα. Εδώ καλά καλά σε αυτά που σε ρωτάει ο Νίκος, ΔΕΝ μπορείς να απαντήσεις ευθέως.

No Rest For The Wicked!
www.iamretro.gr

• akmakas
  • Retro Fan
  • Retro Fan
Περισσότερα
04/11/2014 23:45 - 04/11/2014 23:50 #24202 από akmakas
Δεν κατηγορώ κανένα στην ουσία δεν γράφω ονόματα..Μιλάω γενικά..Δηλαδή αν εσένα σου χτυπούσε η βάση 3 φορές στην μια εβδομάδα τι θα έλεγες?Τα ίδια θα έλεγες..

Doc άστο αγορίνα..τα πολλά λόγια είναι φτώχεια ξέρω τι πολιτική έχεις και την έχεις από τις αρχές του 12 πριν την έκθεση..Το θέμα είναι να κοπούν τα κατινίστικα και να έχεις την μαγκια να συζητάς και όχι να κλείνεις τα τηλ ξέρεις εσύ.Και στην τελική για να δούμε την Τετάρτη που θα βρεθούμε θα έρθεις?

Τον Νίκο τον μίλησα ΑΠΟΛΥΤΑ ευθέως ποιο ευθέως δεν γίνεται απλά εσύ δεν θέλεις να το δεις..

Από εμένα το τελικό θέμα είναι..Κόψτε τις κατηνιές και τα κουτσομπολιά και προσηλωθείτε στην ουσία.Τα χόμπυ τις εκθέσεις και ότι άλλο γουστάρετε..Οι κατινιές τέλος και αυτό το λέω και σε εσένα που για πλάκα λες το retrovisions retropisions και τον άλλο που έρχεται εδώ και μιξοκλαίει για μπούρδες.
.
Τι να σας πω ρε παιδιά λίγο ντροπή δεν βλάπτει...

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.277 δευτερόλεπτα